CHCESZ OTRZYMAĆ KARTĘ KLUBOWĄ?

Wypełnij poniższy formularz i zdobądź ją całkowicie ZA DARMO!

Karta klubowa Marina Lester Club

Jest kartą numeryczną i ma przypisany indywidualnie każdemu członkowi – numer. Warunkiem bycia członkiem w klubie jest wypełnienie wszystkich pól w formularzu. Karta upoważnia do wszelkich zniżek, rabatów, bonusów i uczestniczenia we wszystkich akcjach promocyjnych oraz imprezach klubowych organizowanych na terenie Marina Lester Club. Mazury n / Jez. Niegocin Rydzewo 11-513 ul. Mazurska 84 powiat Giżycki, woj. warmińsko-mazurskie.

Wszystkim naszym Gościom i Klubowiczom zapewniamy wiele słońca, ciepłą wodę w jeziorze, wyśmienitą kuchnię , oraz niezapomniane wrażenia z pobytu u nas! Uwaga ! Wycieczka na Mazury może mieć niebezpieczne konsekwencje. Sprawi że zakochasz się w tym prawdziwym „Cudzie Natury!” i będziesz chciał tam wracać co rok, a nawet częściej!

Ważne: Wyżej wymieniona karta nie jest kartą płatniczą, natomiast jest dowodem przynależności do grona fanów i entuzjastów Marina Lester Club. Przekazywanie jej osobom trzecim jest zabronione oraz może spowodować jej unieważnienie. Bez zgody Clubu nie może być użyczana, oddawana lub sprzedawana osobom postronnym.

*pola wymagane.

W związku z art. 23 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 r. poz. 8831) POSIADACZ KARTY wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Marina Lester Club w celach związanych z jego działalnością (w tym również marketingowych) w systemach informatycznych i papierowych zbiorach ewidencyjnych. Posiadaczowi karty przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

TOP