Przystań żeglarska Marina Lester Club - Karta Klubowa

Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj specjalną Kartę Klubową całkowicie ZA DARMO!

Karta klubowa Marina Lester Club

Dlaczego wypoczynek na Mazurach z Kartą Klubową Marina Lester Club jest jeszcze bardziej udany? Dlaczego warto poświęcić zaledwie kilka chwil, aby ją zdobyć za darmo? Dlatego, że karta upoważnia do wszelkich zniżek, rabatów, bonusów i uczestniczenia we wszystkich akcjach promocyjnych oraz imprezach klubowych organizowanych na terenie Marina Lester Club. To chyba dobry powód, prawda?

Jak można zacząć swoją przygodę w naszej przystani wodnej, restauracji serbsko-włoskiej, korzystać z naszego mazurskiego pensjonatu z całą gamą zniżek i rabatów? To nadzwyczaj proste. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz - i już! Odtąd jesteś VIP-em w naszej marinie.

Po tym Mazury otwierają się dla Ciebie jeszcze szerzej, uzyskujesz możliwość uczestnictwa w wielu imprezach okolicznościowych na Mazurach bez przepłacania za bilety, a jeśli znowu wymyślimy jakąś spektakularną akcję promocyjną, to właśnie nasi klubowicze będą uprzywilejowani. Mazurskie jeziora, lasy i cała infrastruktura stworzona dla spędzających wakacje na Mazurach staje się dostępniejsza, a sam wypoczynek bardziej satysfakcjonujący. Nie czekaj! Wypełnienie formularza gwarantuje otrzymanie karty!

Informacje o Karcie Klubowej Marina Lester Club: karta jest kartą numeryczną i ma zakodowany numer, indywidualnie przypisany każdemu jej posiadaczowi. Karta nie jest kartą płatniczą, natomiast jest dowodem przynależności do grona fanów i entuzjastów Marina Lester Club. Przekazywanie jej osobom trzecim jest zabronione oraz może spowodować jej unieważnienie. Bez zgody Clubu nie może być użyczana, oddawana lub sprzedawana osobom postronnym.

*pola wymagane.

W związku z art. 23 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 r. poz. 8831) POSIADACZ KARTY wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Marina Lester Club w celach związanych z jego działalnością (w tym również marketingowych) w systemach informatycznych i papierowych zbiorach ewidencyjnych. Posiadaczowi karty przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

TOP