Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo, drodzy VIP-owie,

Trudny i wyjątkowy rok 2020 zbliża się ku końcowi. Dla nas był to czas wielu wyzwań. Początek sezonu zbiegł się z początkiem pandemii więc rozpoczęliśmy go zamkniętym hotelem i restauracją. Wówczas nie było wiadomo co będzie dalej, jakie zapadną decyzje. Chociaż rok kończymy w podobnych okolicznościach to my mamy to szczęście, że sezon na Mazurach był dla nas bardzo udany. Za nami czas pełen słońca, mnóstwa gości i wrażeń, wielu rozmów i niezapomnianych spotkań, długich wieczorów przy ognisku oraz toastów.

To wszystko dzięki Wam! Pięknie dziękujemy, że jesteście z nami i przyjeżdżacie do nas tak często, jak tylko czas pozwala. Możliwe, że to z zachwytu nad pięknem jezior, zamiłowaniem do sportów wodnych, chęcią relaksu na łonie natury i miłości do Mazur albo Mariny;) Tego tak do końca nie wiemy, ale bardzo nas cieszy fakt, że lubicie odwiedzać naszą Marinę i komfortowo czujecie się na jej pokładzie.

Przed nami wyjątkowy czas – czas odpoczynku, rodzinnych spotkań oraz radości, mimo wielu trudności w otaczającym nas świecie. Te Święta będą inne niż poprzednie, gdyż przeżywane w obliczu pandemii, która odbija ogromne piętno na każdym z nas, na naszym życiu, biznesach i życiu towarzyskim. Dlatego pragniemy złożyć Wam życzenia nieustającej pogody ducha, wiary w lepsze jutro, radości w świąteczny czas. Postarajmy się zrobić wszystko, aby te Święta nadal były magiczne, rodzinne i pełne nadziei. Znajdźcie chwilę na to by wrócić wspomnieniami do wakacji, do zdjęć, których macie w telefonach setki i sporadycznie do nich sięgacie. Nowy Rok niech przyniesie nam wszystkim jak najwięcej pozytywnych chwil i możliwości realizacji marzeń, zwłaszcza o podróżach.

Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami!

Z pozdrowieniami,

Zespół Marina Lester Club