Restauracja serbsko-włoska

Zawitaj do naszej restauracji, która serwuje wyśmienite przysmaki z kuchni bałkańskiej i włoskiej!

Najlepsza restauracja na Mazurach

Oferujemy nie tylko śniadania mistrzów. Obiady, kolacje, wszystkie inne doświadczenia kulinarne w naszej restauracji są mistrzowskie. Zatrudniamy kucharzy pochodzących z Bałkanów i Włoch, którzy pokochali Mazury tak jak my i przynoszą nam swoje oryginalne przepisy i wirtuozerię w ich sporządzaniu. Gdy kończy się sezon, nasi przyjaciele wracają do 5-gwiazdkowych hotelów w Europie, aby tam popisywać się swoim kunsztem.

Oferujemy festiwale mięs, ryb, owoców morza, win i serów. Tak pieczołowicie sporządzonych i doprawionych dań nie znajdą Państwo nigdzie indziej na Mazurach. Nasz Mistrz Kuchni zaskoczy Państwa najbardziej Wysublimowanymi Smakami Sezonu, jakie w opinii konsumentów są nie do powtórzenia w promieniu 100 km.

To nie wszystko. Na miejscu znajduje się bogaty wybór trunków: białych i czerwonych win, wódki Koneser w mrożonych butelkach, amerykańskiej whisky Jack Daniels i mnogość rzemieślniczych piw dla prawdziwych smakoszy.

Restauracja często bywa powodem odwiedzin naszej mazurskiej mariny nawet przez żeglarzy płynących z daleka. Przekonaj się sam o tym, że warto tu przyjechać.

ZOBACZ MENU RESTAURACJI

TAKIE POTRAWY MOŻESZ ZAMÓWIĆ W NASZEJ RESTAURACJI

TOP