Majówka z Toguslav Brandt

Szanowni Nasi Goście,

Doczekaliśmy się długiego weekendu majowego, który jest już przed nami. Mamy nadzieję spotkać się z Wami już w piątek, 29 kwietnia w naszej Marinie, w Rydzewie. Wówczas odpalamy długi weekend majowy z licznymi atrakcjami w tym czasie.

Po pierwsze w sobotę mamy huczną imprezę pod tytułem „Imieniny Lestera”. Wieczór umili nam zespół Toguslav Brandt. Po drugie, odpalamy ponownie restaurację, z nowym menu, z nowym szefem kuchni z Serbii. Współpracować z nim będą kucharze z Kirgizi. W trakcie weekendu Jack Daniel i Kopnięcie Łosia będzie się lało szerokim strumieniem.

Po trzecie, Samorząd Rydzewa organizuje na plaży Rydzewską Majówkę z licznymi atrakcjami i koncertami. Dodatkowo, w sobotę wieczorem oraz w niedzielę będzie gościła w Marinie 30 -osobowa załoga Wikingów, która przypłynie oryginalną łodzią z epoki. Planowane są pokazy walk i innych atrakcji w ich wykonaniu. Wobec powyższego uważamy, że Wasza obecność jest obowiązkowa. Lepiej przyjechać i przeżyć to osobiście, niż oglądać zdjęcia na FB oraz Instagramie i żałować, że ominęły Was takie przygody 😉

Należy dodać, że dla przyjemności naszych Gości, każdy pokój został wyposażony w klimatyzację. Mamy ostatnie wolne miejsca w naszym hotelu na najbliższy weekend. Jeśli macie chęć dołączyć, dzwońcie i rezerwujcie! Tel.: 605 516 655.

Dodatkowo, uprzejmie donosimy, że odnogi cumownicze przy molo zostały zamocowane na stałe w dno jeziora, już nie pływają, a to daje lepszy komfort poruszania się po nich. Również informujemy, że wszystkie sprzęty pływające, które zostały zakupione w ostatnich dwóch latach będą od majówki zrzucone na wodę. Do Waszej dyspozycji oddajemy superszybkie skutery marki Yamaha i jeszcze szybsze łodzie Harley Davidson. Zapraszamy do korzystania!

Do zobaczenia na imprezach w trakcie długiego weekendu na Mazurach!

Z pozdrowieniami,

Zespół Marina Lester Club